Sebastian Kuryło

Tworzenie stron www

Prowadzeniem, obsługą, wspieraniem i tworzeniem stron internetowych zajmuje się od 2010 roku. Początkowo wszystkie projekty były oparte o CMS Joomla, potem jednak zacząłem pracę na najpopularniejszym obecnie CMS WordPress, na którym powstaje większość przygotowywanych przeze mnie stron www.

W 2016 roku zacząłem prowadzić szkolenia dla początkujących z obsługi i zarządzania stronami i blogami stworzonymi na CMS WordPress.

Od 2017 roku zajmuję się szeroko rozumianym pozycjonowaniem stron www – SEO, SEM, SEA, tak więc każda przygotowana przeze mnie strona jest dodatkowo optymalizowana pod kątem pozycjonowania.

Kariera

Tworzeniem stron internetowych zajmuję się głównie jako freelancer, zawodowo pracuję wspierając klientów w największej w Polsce firmie hostingowej – home.pl.

Moje nastawienie

Strony przygotowane przeze mnie wyróżniają się wysoką jakością i dopasowaniem do każdego typu urządzeń. Podczas pracy nad stroną uważnie słucham i niezwykle cenię sobie wszystkie uwagi i potrzeby Klientów, choć z przyjemnością zaproponuję coś od siebie. Każdy z projektów realizuję na czas i dbam o każdy szczegół. Finalizując projekt zależy mi na tym, aby zadowalał on zarówno Klienta jak i mnie.

Poza przygotowaniem profesjonalnej strony www, bardzo chętnie doradzę również w kwestiach związanych z jej obsługą, utrzymaniem na odpowiednim serwerze, doborem domeny, optymalizacją czy pozycjonowaniem. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Tworzenie stron na CMS Joomla

15 marca, 2010

Tworzenie stron na CMS WordPress

28 listopada, 2015

Prowadzenie szkoleń z obsługi CMS WordPress dla początkujących

1 marca, 2016

Rozpoczęcie pracy w home.pl – największej w Polsce firmie hostingowej

20 listopada, 2016

Rozpoczęcie kursów SEO, SEM, SEA

1 listopada, 2017