STRONY INTERNETOWE SZCZECIN

Profesjonalne tworzenie stron i serwisów internetowych opartych o najpopularniejsze platformy internetowe, w szczególności Wordpress. Kompleksowe usługi www m.in. w zakresie projektowania i tworzenia szablonu strony www od podstaw, edycji kodu CSS, pozycjonowania stron internetowych i ich optymalizacji.

ZADZWOŃ I ZAMÓW

Myślisz o własnej stronie www? Potrzebujesz szeroko rozumianego wsparcia z zakresu prowadzenia i pozycjonowania serwisu internetowego? Chcesz odświeżyć swoją stronę, ale nie wiesz jak? Zapraszam do kontaktu, podczas którego udzielę Ci pełnego wsparcia w zakresie obsługi stron www.

STRONY INTERNETOWE SZCZECIN

RESPONSYWNE STRONY WWW SZCZECIN

Bądź dostępny ze swoją stroną internetową w każdym miejscu i czasie. Responsywna strona www to kluczowa kwestia w budowaniu relacji z użytkownikami korzystającymi z serwisów internetowych na urządzeniach mobilnych. Zajmuję się profesjonalnym wsparciem tworzenia stron www dostosowanych również do wyświetlania na urządzeniach przenośnych. Stawiam przede wszystkim na płynność, efektywność i szybkość umożliwiając tym samym pełne i komfortowe korzystanie ze strony www na danym urządzeniu mobilnym.

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

STRONY WWW SZCZECIN

Prowadzisz firmę i potrzebujesz strony internetowej będącej Twoją wizytówką w internecie? Rozwijasz własną działalność lub stawiasz pierwsze kroki w prowadzeniu strony www? Udzielę Ci kompleksowego wsparcia z zakresu obsługi serwisu www opartego w pełni na Wordpressie.

WŁASNA STRONA INTERNETOWA SZCZECIN

STRONA WWW SZCZECIN

Profesjonalna strona www to nie tylko funkcjonalność, ale również i odpowiednio dobrany motyw. Wykonam pełny projekt witryny internetowej w oparciu o szeroką paletę motywów systemu Wordpress z indywidualnym uwzględnieniem potrzeb Klientów.

INDYWIDUALNY PROJEKT

Do przygotowywanych przeze mnie projektów stron www podchodzę indywidualnie i skrupulatnie. Najważniejsze w relacji z Klientem jest dla mnie wspólne zadowolenie z wykonanego projektu zamówionej strony internetowej. Pracując każdorazowo nad zamówioną witryną, słucham uwag Klienta, wspierając go również profesjonalną poradą w zakresie prowadzenia i funkcjonowania stron internetowych.

STRONA INTERNETOWA WORDPRESS

Kompleksowo tworzę strony internetowe oparte w pełni na możliwościach systemu Wordpress, jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) na rynku.

MOBILNA STRONA INTERNETOWA

Każdy przygotowany przeze mnie projekt strony www jest dopasowany do wyświetlania na wszystkich typach urządzeń mobilnych.

STRONY WWW SZCZECIN

ILE MOŻE KOSZTOWAĆ?

Koszt realizacji projektu poszczególnej strony internetowej jest kwestią indywidualną. Zależy przede wszystkim od potrzeb klienta i jego wymagań. Kosztorys ustalany jest po pełnej konsultacji z Klientem.

STRONA INTERNETOWA SZCZECIN

JAKI JEST CZAS REALIZACJI?

Terminowość jest dla mnie kwestią nadrzędną. Wszystkie projekty stron www wykonuję w umówionym z Klientem czasie. Realizacja danej strony internetowej zależy m.in. od wymagań i funkcjonalności tworzonej strony www.

STRONA INTERNETOWA SZCZECIN - INNE USŁUGI

strony internetowe MIASTO

Tworzenie blogów Miasto

Skorzystaj z wielu możliwości dla blogów, dzięki platformie Wordpress.

portale internetowe SZCZECIN

Profesjonalny portal dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

wsparcie techniczne

Udzielam kompletnego wsparcia we wszystkich kwestiach związanych z obsługą stron www.

PROBLEM NA STRONIE?

STRONY WWW SZCZECIN

Obsługa strony www sprawia Ci problemy? Potrzebujesz szczegółowej porady technicznej w kwestii dobrania hostingu? Nie wiesz jak poradzić sobie z kodem CSS albo wtyczką Wordpressa? Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy, rozwiążę wszelkie problemy Twojej strony internetowej.

STRONA INTERNETOWA WOLNO DZIAŁA?

POTRZEBNA CI OPTYMALIZACJA

Twoja strona nie wyświetla się poprawnie, a zdjęcia ładują zbyt długo? Zastanawiasz się, jak usprawnić funkcjonowanie strony internetowej? Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy, wyjaśnię wszelkie kwestie usprawniające efektywność Twojej strony www, począwszy od wyboru odpowiedniej wtyczki Wordpress, po optymalizację zdjęć, zarządzanie bazą danych i doradztwo hostingowe.

MASZ JUŻ STRONĘ INTERNETOWĄ I POTRZEBUJESZ POMOCY?

ZAJMĘ SIĘ NIĄ DLA CIEBIE

optymalizacja strony internetowej SZCZECIN

Udzielam wsparcia również w odpowiedniej optymalizacji stron www z uwzględnieniem narzędzi SEO i jej pozycjonowania.

utrzymywanie stron internetowych SZCZECIN

Prowadzenie strony www wiąże się z cyklicznymi kosztami utrzymania serwera i domeny. Udzielam porad z zakresu dobrania odpowiedniego hostingu dla Twojej przyszłej strony www.

prowadzenie strony internetowej SZCZECIN

Profesjonalne administrowanie stroną www, obsługa serwisów internetowych, wsparcie techniczne z zakresu zarządzania panelem Wordpressa.

OPINIE KLIENTÓW

Bardzo dobrze współpracowało mi się z Sebastianem. Jego wiedza była niezmiernie pomocna takiemu laikowi kodowania, jakim jestem ja. Szczerze - nawet nie zorientowałem się, kiedy prace zostały skończone... Bo wszystko działało już kolejnego dnia! Warto wspomnieć również o stawkach, która są optymalne nawet na kieszeń studenta. Serdecznie polecam.

Jacek K.

leniwapopkultura.pl

KONTAKT

Sebastian Kuryło

Lokalizacja: Szczecin, Polska
Telefon: 669-390-050
Email: kontakt@sebastiankurylo.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Subtitle text